Huidige beoordelingen
Super absorptie combineren met slanke pasvorm en een enorme veelzijdigheid. Overdag te gebruiken als luier in de Peenut wrap. 's Nachts als extra inlegger in de Bamboozle. Sneldrogend doordat het uit 2 inleggers bestaat. Superfijn systeem!
Van:
Els
|
Datum:
23/12/2015 19:14
Was deze beoordeling nuttig?
Ja
Nee
(0/0)
Zachte en slanke luier van topkwaliteit
Heel tevreden van. Dezelfde kwaliteit als de bamboozles van TotsBots. Lekker zacht en slank. Fijn in gebruik als All-in-Two. Super te gebruiken in combinatie met de overbroekjes van Flip, gewoon los er in te leggen.
Bij grote plassers moet er mogelijks op termijn wel een extra inlegger bij. Minder fan als Snap-in-One met de Peanutwrap, waar de Peanutpad inklikt. Hier hadden we sneller lekjes.
Ook in de bamboozle te klikken, voor extra veel absorptie (vb. tijdens de nacht). Perfect te gebruiken voor Babyzindelijkheidscommunicatie
Van:
Julie
|
Datum:
30/08/2016 9:52
Was deze beoordeling nuttig?
Ja
Nee
(1/0)